Sudrabs Mārupes kausā!

Šajās brīvdienās 17.-18.februārī Mārupes Kausā piedalījās 2010. un 2009. gadā dzimušie Tukuma basketbolisti.

2010.gadā dzimušo zēnu turnīrā kopā piedalījās 20 komandas. Mūsu puiši pirmajā spēlē piekāpās Juglai, tad nākamajās divās spēlēs pārspēja DSN un Rīdzenes komandas. Ceturtdaļfinālā atkal bija jāspēlē ar Juglas komandu, arī šoreiz neizdevās revanšēties un mūsu komanda piedzīvoja zaudējumu. Spēlē par 5.vietu ar rezultātu 12:11 guva uzvaru pār DSN 2 komandu un rezultātā – 5.vieta.

2009.gadā dzimušo zēnu turnīrā piedalījās 14 komandas. Mūsējie turnīru uzsāka ar divām pārliecinošām uzvarām pār Ķekavas un VEF C komandām. Ceturtdaļfinālā un pusfinālā tika pārspētas abas Rīdzenes komandas. Finālā jaunie Tukuma basketbolisti tikās ar VEF pirmo komandu un diemžēl piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 6:22, izcīnot augsto otro vietu un sudraba medaļas visā turnīrā!

Abas komandas cīņās veda treneris Mārcis Strīgelis! Apsveicam treneri!