BBBL posms Tukumā

No 15. līdz 17. martam Tukuma sporta hallē un Tukuma Sporta skolas zālē norisinājās starptautisks basketbola turnīrs Baltic Boys Basketball League U13 (2006.gadā dzimušu un jaunāku) vecuma grupā. BBBL ir turnīrs vairākās vecuma grupās, kurā piedalās komanda no Latvijas, Lietuva, Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas, Gruzijas un Krievijas. Plašais valstu diapazons un komandu skaits ļauj jaunajiem basketbolistiem regulāri sacensties augstā līmenī ar labākajām komandām Baltijas reģionā, tādā veidā gūstot neatsveramu spēļu pieredzi.

Mūsu pilsētā pirmo reizi notika kāds no BBBL posmiem, šoreiz viens no turnīra četriem sabraukumiem, kurā piedalījās četrpadsmit komandas no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Somijas. Pēc aizvadītā posma mums ir liels prieks par to, ka viesi ļoti atzinīgi novērtēja gan Tukuma basketbola attīstību un lielo soli ko tas ir spēris pēdējos gados, gan arī pilsētas infrastruktūru tieši šādu pasākumu rīkošanai. Kā rezultātā esam vienojušies par vēl divu FINĀLA posmu rīkošanu Tukumā U10 un U11 vecuma grupās, kur katrā no posmiem piedalīsies vairāk kā trīsdesmit komandas. No mūsu puses liels paldies par atbalstu Tukuma Novada Domei un Tukuma Sporta Skolai.

Šis posms Tukuma komandai izvērtās neveiksmīgs, tika aizvadītas četras ļoti līdzīgas spēles, tomēr zaudējumi beigās piedzīvoti visās četrās spēlēs. Vairāk par līgu kopumā, komandu rezultātiem un spēlētāju statistiku meklēt līgas mājas lapā http://bbbl.info/league/u13/

Spēļu rezultāti un video:

Tukums – Visaginas LIT (52:54)

Tukums – Ventspils (39:47)

Tukums – Rīdzene (49:65)

Tukums – Honka FIN (43:50)

 

    Leave Your Comment Here