Latvijas Basketbola Užavas kausa atklāšanas spēle

Lielais basketbols ir atpakaļ arī Tukumā! Jau 17. septembrī Latvijas Basketbola Užavas kausa atklāšanas spēle, kurā mūsu komanda uzņems viesus BK Saldus!

Pēc gandrīz gadu ilgas pauzes, kad pāragri beidzām Nacionālās Basketbola Līgas sezonu tieši ar spēli pret BK Saldus, basketbols būs atkal Tukumā. Kā jau atklāšanas spēlei pienākas, tā būs īpaša, dažādi pārsteigumi no turnīra ģenerālsponsora Užavas Alus darītavas un Basketbola Skolas Tukums, kā arī priekšnesumi no Tukuma deju skolas DEMO. Puslaikā konkursi no mūsu atbalstītajiem! Spēles tiešraide arī Best4Sport kanālā!

Drīzumā arī ziņas par jaunumiem mūsu komandā, par sezonās plāniem un gaidāmajām spēlēm un pretiniekiem!

Pasākumu varēs apmeklēt TIKAI skatītāji ar Latvijā atzītu sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu (ierobežojumi attiecas uz visiem vecumiem – arī bērniem; testi netiek akceptēti). 

????Tukuma Sporta Hallē
⏰ 19:00
???? Bezmaksas, ierobežots sēdvietu skaits
???? Best4Sport Tiešraide

    Leave Your Comment Here